HAKKIMIZDAESİLA BİLİŞİM


Aslan bilişim olarak;

  • Web Tasarım ve Seo
  • Yazılım
  • Danışmanlık
  • Server – Storage ve Ağ Sistemleri
  • E-Ticaret
  • Grafik Tasarım
  • Laptop-PC-Yazıcı Servis
  • Kamera – Alarm Montaj & Bakım
  • Muhasebe Programları
  • Barkodlu Satış-Stok Takip Programları
  • Özel Entegrasyon & Programlar

hizmetleri konusunda 2003 yılından bugüne her geçen gün daha da artan tecrübe ve bilgi birikimimizle, yüksek kaliteli bilişim hizmeti sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalite odaklı anlayışımız ile profesyonelliği ve güvenilirliği birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermekteyiz.
Bu sayede sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına ve kalite sürekliliğine sahip olmayı hedeflemekteyiz. Web Tasarım, Yazılım, E – Ticaret , Seo, Grafik kısacası bir firmanın kurumsal yüzü ve ürün pazarlamasına yönelik tüm teknolojik çalışmalar konusunda etkin ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan çözümler sunmaktayız.


web tasarım

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ


İhtiyaçların Analizi

“Bir web sitesi istiyoruz” veya “Bir yazılım istiyoruz” demenizle başlayan ilişkimizin bu aşamasında, işinizi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek için birlikte uzun zaman geçireceğiz. Sizlere soracağımız sorularla ihtiyaçlarınızı belirleyip, hayal ettiğiniz projenin en uygun şekilde gerçekleşmesi için, bilgi birikimlerimizi paylaşıp, etkin, güvenilir, işlevsel bir çözüm sunmak için ilk adımı, birlikte atmış olacağız.

 

Çözümlerin Belirlenmesi

Ortaklaşa belirlediğimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere birkaç çözüm öneriyoruz; sizin yapacağınız seçim doğrultusunda tekrar işe koyulup, sizlerden isteyeceğimiz dokümanların listesini çıkartıp, daha sonraki tasarım aşamalarında bilgi birikimlerinizden faydalanacağımız konuları belirliyoruz. Bu noktada bizim üzerimize düşen görev de netleşeceği için, sizlere yapılacak işlerin detaylarını ve tahmini süresini yazılı bir doküman olarak veriyoruz. Onay işlemi siz tamamen tatmin oluncaya kadar sürecektir.

 

Tasarım Aşaması ve Prototip

Sizler için tek bir adım gibi görünecek olan bu aşamada, teknik ekibimiz belirlenen ihtiyaçların en iyi şekilde ve eksiksiz karşılanması için gerekli altyapı çalışmalarını yaparken ve sistemin diğer ihtiyaçlarını belirlerken, yazılım & tasarım grubumuz proje genelinde kullanılacak olan projenin genel görüntüsü üzerinde sizlerle ortak bir çalışmaya girecektir. İşte bu noktada, siz de gerçek Internet veya yazılım tecrübenizi yaşamaya başlayacaksınız…

 

Dizayn, Programlama ve Geliştirme Aşaması

Ve sizin için rahatlama ve sabırlı olma zamanı… Teknik ekibimiz toplanan tüm bilgileri kullanarak sıkı bir çalışma içerisine girecek ve yapılması gereken tüm fonksiyonları birer birer tamamlayacak.

 

Projenin Görüşlerinize Sunulması

Tamamlanan fonksiyonların tasarımla bütünleşmesiyle birlikte, ortaya çıkan proje görüşlerinize sunuluyor. Bu noktada, bir sonraki kalite kontrol ve test aşaması için harekete geçiyoruz.

 

Kalite Kontrol

Sitenizi kuruluşlara, Internet arama motorlarına ve halka açmadan önce tamamen kontrolden geçiriyoruz; muhtemel olan her ortamda test ediyoruz ve açıklarımızı kapatıyoruz.

 

Projenin Hayata Geçişi, Eğitim ve Güncellik

Sitenin kullanımı, işleyişi ve bakımı konusunda, sizlere gerekli dokümantasyonu eğitim ile birlikte veriyoruz.Bilişim İhtiyaçlarınızı
Bizimle Karşılayın

Web, Yazılım, Grafik, Ağ Sistemleri ve Danışmanlık
Hizmetlerinde Projesyonel Destek.